v

Ana Sayfa   >   HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Herşey 1971 yılında rahmetli Hasan Papila'nın kurmuş olduğu birkaç havuzla başladı. Türkiye'de Alabalık yetiştiriciliğinin öncüsü olan kurucumuz ilk tesisini Bozüyük, Bilecik'te kurdu.

Firmamız, Alabalık yetiştiriciliğinin öncüsü olmasının yanısıra ülkemizde balıkçılık sektöründe yapmış olduğu yatırımlarla da sektörde öncü konumundadır.

Günümüzde Liman, yem de dahil olmak üzere her aşamasında kalite standartlarını gözeterek ürettiği Alabalıkları tam müşteri memnuniyeti garantisi ile Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa'ya da kalitesinden taviz vermeden sunmaktadır.

Müşterilerimize daha kaliteli ürünler sunabilmek amacıyla sürekli yeni projeler ve yatırımlarda bulunan firmamız en kaliteli hizmeti, en ekonomik koşullarla, güvenle ulaştırmak prensibiyle yoluna devam ediyor.

Çanakkale Umurbey alabalık yetiştiriciliği Projemiz kapsamında 2022 yılında ve 2023 yılı ilk yarısı için herhangi bir hastalık salgını yaşanmamıştır, kritik seviyede tehlike altındaki hayvan veya memelilere zarar verilmemiştir, Antibiyotik veya Anti-parazitik kullanılmamıştır ve balık kaçışı olmamıştır. ASC standardının uygulandığı tesisimizde yerel yetkililer ve ASC komitesi, nesli tükenmekte olan hayvan ve / veya memelilerin zarar görmesi durumunda, Antibiyotikler ve / veya Anti-parazitik kullanımlarında, olası balık kaçışları ve kaçış miktarı hakkında bilgilendirilecektir. Bilgiler ayrıca "limanentegre.com" adresinde yayınlanacaktır.